Image Alt

Lola James Harper

Poetiske duftlys og romspray

Lola James Harper er et livsstilsmerke og kunstprosjekt grunnlagt i Paris i 2013 av Rami Mekdachi. I juni samme år ble deres første parfyme Rue Saint-Honoré sluppet i den prestisjetunge Colette-butikken i Paris. Rami, som er en kunstnerisk sjel, har vært Creative Director for flere store kjente merkevarer, samtidig som han er fotograf og også involvert i film- og musikkbransjen. Den begivenhetsrike livsstilen der Rami reiste verden rundt med kone og to barn, har gitt ham flere inspirerende møter som har formet livet hans på flere måter. Gjennom sin omfattende duftkatalog ønsker Lola James Harper å gjenskape disse minnene fra uforglemmelige steder og møter med inspirerende mennesker, og dermed knytte de til dufter.

Merket har et bredt utvalg av duftlys, romspray og Eau de Parfum. Duftene er poetiske, der navnet på produktet refererer til et fysisk sted ment å fremkalle ulike stemninger. Felles for alle produktene til Lola James Harper er det stilige designet som vanligvis pakkes i brunt glass, og at duftene kan brukes av alle.

Duftlys

Romspray

Om

Skin balance er formet med tiden og utviklet for å kunne gi deg en bredde av proffesjonelle behandlinger, men også et fristed hvor du kan være deg, kroppen får hvile og tankene vandre. Et skjønnhetsunivers som kan gi en følelse av å ha vært på en liten reise – en reise med fornyet energi, glød og ro.

Kontakt

Pastor Brekkes vei 1B, 4011 Stavanger

+47 924 48 345

silje@skinbalance.no

X